Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДРОТОВЕ РАДІО – НА ВИХІД, ГАЗЕТИ ГОТУЮТЬСЯ

ДРОТОВЕ РАДІО – НА ВИХІД, ГАЗЕТИ ГОТУЮТЬСЯ

АТ «Укртелеком» з 1 січня 2020 року має намір припинити надання послуги з підключення до домашньої радіоточки дротового радіо. Про це йдеться в повідомленні компанії.
Статистика свідчить, що відмова від дротового радіо — це глобальна тенденція. Протягом останніх років дротове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо.
Неоминуло це й редакцію районного радіомовлення «Голос Зіньківщини». Якщо порівняти кількість радіоточок, заявлених в документах на продовження ліцензії директором Надією Чут та відповіддю на наш запит Полтавської дирекції АТ «Укртелеком» — за півтора року кількість абонентів скоротилася на 1250 абонентів. Не потрібно бути економістом, щоб підрахувати, що недалекий той час коли «Укртелеком» просто виключить «рубильник».
Для когось радіоточка є єдиним джерелом інформації та зв’язком не тільки з районом але й зі світом. Ситуація з газетами теж не краща. Новий 2020 рік принесе підвищення тарифів на передплату та їх доставку Укрпоштою. Редакції газет вимушені будуть підняти ціни. Підняття цін на газету – це не додатковий заробіток редакції, а скорочення тиражу.
Минають ті часи, коли люди сплачували кошти за газети та радіо. У найближчому майбутньому працюватимуть безкоштовні газети, які «виживатимуть» від продажу реклами.
Жителі району вже почали звинувачувати владу, кажуть – довели країну. Але, в цьому випадку інше – все йде своєю чергою. Застарілі технології змінюються новими і не потрібно жалкувати за радіоточками, потрібно просто подякувати людям, які протягом багатьох років забезпечували їх функціонування.


МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

757
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!