Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося засідання 46 - ї сесії міської ради

Відбулося засідання 46 - ї сесії міської ради

Восьмого жовтня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії міської ради.
У роботі засідання взяли участь 18 депутатів міської ради, депутат обласної ради Олесандр Путря, депутати районної ради Олександр Бондаренко і Микола Ричинда, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, представники ЗМІ району.
На засіданні депутати внесли зміни до міської програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та родин мобілізованих – жителів м.Зіньків та сіл міської ради.
Депутатами міської ради було прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги сім`ям загиблих учасників АТО на покриття витрат за оплату житлово – комунальних послуг.
Своїм рішенням депутати внесли зміни до показників міського бюджету на 2019 рік, затвердили розпорядження та договори укладених міським головою.
На сесії були розглянуті земельні питання. Роботі сесії передували засідання комісій міської ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

569
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!