Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Газета «Зіньківщина «по – іншому» повністю переходить на власну доставку

Газета «Зіньківщина «по – іншому» повністю переходить на власну доставку

Редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» повністю переходить на власну доставку своєї газети.
Товариство з обмеженою відповідальністю Медіа – центр «Зіньківщина», яка є власником газети «Зіньківщина «по – іншому», п’ятнадцятого жовтня офіційно повідомила про це Полтавську дирекцію Укрпошти.
— Користуючись положенням монополіста Укрпошта дозволяє собі непартнерські відношення до редакцій газет. Це ставить нас у невигідне положення перед передплатниками та рекламодавцями, тому ми переходимо на стовідсоткову, власну доставку нашої газети передплатнику, — говорить керівник медіа – центру «Зіньківщина» Олексій Леонтій.
Відтепер доставку газети можна замовити за телефоном: 3 – 10 – 93 або 099 — 279 – 91 – 61 у робочий час. Крім того, читач завжди може замовити «пробний» екземпляр газети безкоштовно, щоб визначитися остаточно з передплатою.
Також Медіа – центр «Зіньківщина» пропонує для державних, комунальних установ, юридичних осіб, ФОПів та фізичних осіб послуги кур’єра в межах міста Зіньків.
А саме:
— безадресна доставка рекламної друкованої продукції;
— адресна доставка періодичних видань, газет;
— адресна доставка рахунків, квитанцій;
— адресна доставка кореспонденції (12 – 15 грн. за конверт).


МЕДІА – ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

618
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!