Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відбудеться сесія районної ради, що розглядатимуть?

Відбудеться сесія районної ради, що розглядатимуть?

22 жовтня 2019 року об 11:00 годині в залі засідань районної ради (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання тридцять восьмої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.
На розгляд сесії внесені питання:
Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
Про внесення змін до програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
Про зміну способу приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області.
Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 12 вересня 2019 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району».
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
Різне.
Інші питання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

763
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!