Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Двадцять другого жовтня, у залі засідань Зіньківської районної ради відбулося засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.
Рішенням депутатів районної ради було внесено зміни до програм забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
В ході засідання були внесені зміни до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 12.09.2019 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району». Також депутати затвердили Статут опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області».
Своїм рішенням депутати районної ради перейменували Шилівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області в Шилівський заклад загальної освіти І – ІІІ ступенів імені Григорія і Григора Тютюників Зіньківської районної ради Полтавської області .
Депутатами внесено зміни до показників районного бюджету на 2019 рік та затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
Усі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях профільних комісій.


МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

601
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!