Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося засідання постійної комісії

Відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні, першого листопада у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради під головування Світлани Чикало відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
На засіданні комісії обговорили хід виконання районних програм з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016 – 2019 роки, з питань захисту прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах у Зіньківському районі на 2017 – 2019 роки.
В ході роботи членами комісії було погоджено звільнення директора комунальної установи «Зіньківський методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області Ниценко Л.М.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

514
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!