Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

У депутатській кімнаті Зіньківської районної ради під головуванням Світлани Чикало відбулися засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
На розгляд комісії від відділу освіти Зіньківської РДА надійшло подання «Про погодження призначення виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області Даценко Н.В.
Після обговорення даного подання комісія рекомендувала погодити призначення з шостого листопада 2019 року Даценко Наталію Вікторівну – методиста комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» виконувачем обов’язки директора комунальної установи «Зіньківський методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

605
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!