Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Газета стане безкоштовною

Газета стане безкоштовною

Газета «Зіньківщина „по — іншому“ буде безкоштовною. Саме таке рішення було прийнято редакцією газети.
— Вирішено провести експеримент – зробити вартість газети нульовою. Це повинно наблизити газету до людей, таким чином ми розраховуємо підвищити тираж на 35 – 40 відсотків. Собівартість газети значно знизилася після відмови від послуг Укрпошти, — говорить директор ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина» Олексій Леонтій, — єдина плата – це плата за доставку адресату. Але й вона символічна – близько десяти гривень на місяць.
Крім того, діючим абонентам, які передплатили газету до кінця поточного року, буде перерахована сума і вони зможуть отримувати улюблену газету ще й в наступному році.
Вже відсьогодні жителі міста можуть звернутися до редакції та замовити доставку вже безкоштовної газети „Зіньківщина “по — іншому».
У разі, якщо експеримент пройде вдало – газета «Зіньківщина „по — іншому“ залишиться безкоштовною.
Чекаємо на Вас за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 Е, 2 – й поверх приміщення райспоживспілки, або телефонуйте: 3 – 10 – 93, 099 – 279 – 91 – 61. Також, відправляйте замовлення з прізвищем отримувача та адресою доставки на поштову скриньку dostavka.zinkiv@ukr.net .


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1080
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!