Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕМ’ЄР – МІНІСТРА УКРАЇНИ

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕМ’ЄР – МІНІСТРА УКРАЇНИ

Восьмого листопада на засіданні сорок сьомої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання депутати Зіньківської міської ради звернулися до голови Верховної ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр – міністра України Олександра Гончарука з приводу Державного бюджету на 2020 рік.
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Зіньківської міської ради щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади
Поданий Урядом проект державного бюджету на 2020 зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад.
Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.
З метою недопущення вищезазначеної ситуації, зокрема суттєвого обмеження доступу громадян в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті закликаємо Вас:
1. В проекті Державного бюджету України на 2020 рік:
1.1.підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;
1.2. встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд. грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн. на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно – технічної освіти, тренерів – викладачів дитячо – юнацьких спортивних шкіл;
1.3.спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;
1.4. забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема пільг на проїзд та послуги зв’язку;
1.5.передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утриманням закладів освіти та охорони здоров’я у обсязі не менше 20 млрд грн. та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.
2. Негайно перерахувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій, передбаченої у Державному бюджеті на 2019 рік, та перехідних залишків з 2018 року.
Прийнято на сорок сьомій сесії
Зіньківської міської ради сьомого скликання
Від 8 листопада 2019 року.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

627
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!