Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Учні із Зіньківського району взяли активну участь в онлайн-олімпіаді «На Урок»

Учні із Зіньківського району взяли активну участь в онлайн-олімпіаді «На Урок»

Всеукраїнська онлайн-олімпіада тривала з 1 жовтня по 8 листопада. 11 листопада освітній проект «На Урок» (https://naurok.com.ua/olimpiada) оголосив її результати. Учасники виконували завдання, які спеціально розробляли методисти, спираючись на вимоги шкільної програми.
Олімпіада дозволяє учням перевірити якість здобутих знань із 16 предметів та виявити прогалини. Результати показали, що учні Бірківської ЗОШ ім. І.А. Цюпи стали найактивнішими у Зіньківському районі (159 учасників), найвищий середній бал за всіма предметами (76.82 б.) отримали вихованці цього ж закладу. Найкраще школярі цього району впорались із завданнями з таких предметів: предмети початкової школи, я досліджую світ та українська мова і література. Середній бал з інтернет-олімпіади у районі – 65.12. Кількість учасників із Зіньківського району – 323.
Загалом в інтернет-олімпіаді взяли участь 500 000 учнів із різних куточків України. Всі учасники та призери отримали винагороди у вигляді сертифікатів, дипломів та свідоцтв. Учителі отримали іменні подяки та свідоцтва за підготовку учасників.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

704
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!