Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Вже 350 зіньківчан отримали безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому"

Вже 350 зіньківчан отримали безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому"

Нагадаємо, раніше ТОВ Медіа — центр «Зіньківщина» відмовилось від послуг «Укрпошти», також було прийняте рішення про скасування плати за газету. Так як редакція проводить власну доставку газети до абонента плата за доставку залишилася у розмірі 10 грн. 50 коп. на місяць.Змінився і графік доставки, відтепер газета виходитиме щоп'ятниці.
— Навіть якщо наша газета вийде не чотири рази а три — кошти за доставку не пропадуть, вони переносяться на наступний місяць, — говорить директор ТОВ Медіа — центр «Зіньківщина» Олексій Леонтій, — запрошуємо жителів міста стати нашими читачами.
Замовити доставку безкоштовної газети «Зіньківщина „по — іншому“ можна зателефонувавши за номером 3 — 10 — 93, 099 -279 — 91 — 61, також можна відправити заявку на електронну пошту dostavka.zinkiv@ukr.net або приходьте до редакції за адресою:
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е (другий поверх приміщення райспоживспілки).
У зв'язку з тим, що Укрпошта нам відмовилася передавати базу передплатників на газету, просимо читачів, яким доставляє газету Укрпошта, звернутися до нас для переоформ — лення передплати на безкоштовну.


Медіа — центр „Зіньківщина“


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

677
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!