Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЦВК розпочала реєстрацію кандидатів на місцеві вибори

ЦВК розпочала реєстрацію кандидатів на місцеві вибори

Центральна виборча комісія оголосила про старт висунення кандидатів на місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня 2019 року.
На перших місцевих виборах 22 грудня обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також сільських, селищних, міських голів. Відбудуться вони у 86 ОТГ (69 сільських, 16 селищних, 1 міської ОТГ) у 21 області України.
Подання документів до територіальних виборчих округів закінчується 27 листопада включно. А до 28 листопада виборчі комісії ухвалюватимуть рішення про реєстрацію та про відмову у реєстрації кандидатів.
Нагадаємо, Центрвиборчком призначив на 22 грудня 2019 року перші місцеві вибори. У Полтавській області такі вибори відбудуться у 6 об’єднаних територіальних громадах.


Медіа — центр «Зіньківщина»


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

898
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!