Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Із Днем Гідності і Свободи

Із Днем Гідності і Свободи

21 листопада відзначається доленосне для нашої країни свято — День Гідності та Свободи. Ці принципи об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії. Саме Гідність, Єдність та Свобода стали символами відродження української нації
Ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які у листопаді-грудні 2013 року виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, висловлюємо неоціненну вдячність воїнам, добровольцям і волонтерам — всім, хто захищав і сьогодні захищає нас на Сході України.
Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми, як єдиний великий народ, зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України.
Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках. Бажаю всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!
Слава українському народу! Слава Україні!


Сергій МАКСИМЕНКО,

Зіньківський міський голова.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

584
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!