Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ФОТОГРАФ ДМИТРО АЛЕКСЄЄНКО ЗАПРОШУЄ У НОВУ ФОТОСТУДІЮ

ФОТОГРАФ ДМИТРО АЛЕКСЄЄНКО ЗАПРОШУЄ У НОВУ ФОТОСТУДІЮ
— Новий рік — це чудове, чарівне свято, приємні сюрпризи та подарунки з нетерпінням чекають дорослі і діти. Одним з них може стати яскрава Новорічна фотосесія, яка принесе вам масу позитивних емоцій і залишить приємні спогади, — говорить Дмитро.
Новорічна фотосесія — це відмінний привід зібратися всією родиною, вбратися в гарний одяг, зробити святкову зачіску. А ще, такі знімки відмінно підійдуть в якості подарунків близьким. Саме тому, сімейна новорічна фотосесія стає все більш популярною.
Фотостудія включає в себе п'ять фотозоні з локаціями:
1) White, 2) Wooden, 3) Flowers books, 4) Newspaper, 5) Old time і три кольорові паперові фотозоні -1) Black, 2) Yellow, 3) Gray.
На даний момент готова Новорічна фотозоні, інші в процесі декорування.
Всі зйомки за попереднім записом тел. 0509412425. Першим десяти клієнтам фотограф подарує фотохолст з вашої фотосесії розміром 30х40 сантиметрів.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

721
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!