Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

На початку зими вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, вшановує людей з обмеженими фізичними можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що саме ця категорія громадян першочергово потребує всебічної уваги. Цей день є гарною нагодою проаналізувати досягнення та визначитися з подальшими кроками в напрямі формування гідних умов життя осіб з інвалідністю, щоб ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
Для Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Диканське відділення) це ще одна нагода наголосити на важливості захисту прав людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже відновлення здоров'я й працездатності осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, проведення їх соціальної й медичної реабілітації посідають важливе місце в його діяльності.
Одним із основних напрямів роботи Диканського відділення є надання медичних і соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим на виробництві, на що за 10 місяців 2019 року було використано 561,13 тис. гривень. 19 застрахованих осіб пройшли реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм. Окрім того, у санаторно-курортних закладах було оздоровлено 8 осіб з інвалідністю.
У поточному році на лікування 8 потерпілих на виробництві було витрачено 186,26 тис. грн, середня вартість лікування одного потерпілого склала 23,282 тис. гривень.
Станом на 01 листопада 2019 року 9 потерпілих Зіньківського, Диканського, Котелевського та Шишацького районів було забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації (ортопедичним взуттям тощо) на загальну суму 82,167 тис. грн, у т.ч. одну особу з інвалідністю забезпечено протезом гомілки на суму 31,565 тис. гривень.
За рахунок коштів Фонду протягом 2019 року спеціальний медичний догляд отримує одна особа з інвалідністю І групи, 6 особам з інвалідністю оплачується постійний сторонній догляд, 4 особам з інвалідністю проводяться виплати на побутове обслуговування, 9 особам з інвалідністю, яким видано автомобілі, виплачується компенсація на бензин.
Із нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці Диканського відділення бажають всім особам з обмеженими фізичними можливостями витримки, мужності, оптимізму, віри в майбутнє, щастя й достатку.


Г.М. Вінтоняк,
начальник Диканського відділення
управління виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування України у Полтавській області.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

567
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!