Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Що у вас? А у нас – GARAGE!

Що у вас? А у нас – GARAGE!

Нещодавно в нашому місті відкрився новий магазин GARAGE-Outlet. Який має не тільки цікаву назву, але й відрізняється від інших тим, що замість звичайних поличок чи стелажів тут використовують дерев’яні ящички. Це не тільки унікальний варіант розміщення товарів, а ще й легкий аромат дерева, який підкреслює інтер’єр магазину, де дуже приємно і зручно проводити вільний час. Коли заходиш в GARAGE-Outlet, то можеш знайти все, що потрібно. Товар знаходиться в легкому доступі. Можна все дістати і роздивитися, а продавці-консультанти допомагають зробити правильний вибір. Вони завжди вічливі та усміхнені, одягнуті в фірмовий одяг магазину.
Ціни вражають своєю доступністю. Кожен знайде щось для себе по своєму гаманцю.
Магазин має в продажі різноманітні товари родом з Європи. Серед них є консерви, шоколад, кава, солодощі, вітаміни, приправи, крупи, макаронні вироби, соуси. Також представлено дуже багато господарчих товарів, а саме: святковий декор, гірлянди, захисні шоломи, товари для дому і дачі, посуд, кухонні приладдя, сумки та аксесуари, товари для домашніх улюбленців, товари для творчості, навчання, канцелярія та ще багато іншого.
Завітавши до магазину Ви зможете зручно обирати товари, насолоджуватися ароматом дерева і купувати із задоволенням щось смачненьке для себе, своїх рідних, близьких та друзів.


Леся Воротняк.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

620
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!