Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ ТЕПЛО!

У ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ ТЕПЛО!

У період похолодання в місті Зіньків особливе занепокоєння у батьків викликає дотримання температурного режиму у дошкільних навчальних закладах. Вікові особливості у дітей характеризуються великою чутливістю до змін показників мікроклімату та потребують забезпечення комфортного повітряного та теплового режиму приміщень. Дотримання санітарно-гігієнічних показників мікроклімату в навчальних закладах є однією з основних вимог для збереження та зміцнення стану здоров’я дітей, тому повинно обов’язково контролюватися.
Відповідно до наказу МОЗ №234 від 24.03.2016 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» температура приміщень повинна бути +19 + 23° C; у залах для занять музикою та фізичною культурою +18 + 19° C; у приміщеннях, що займають кутове положення або знаходяться в торці будівлі дошкільного навчального закладу, температура повітря повинна бути не менше +21° C, а відносна вологість повітря в приміщеннях, де перебувають діти – в межах 40 – 60 %.
Другого грудня, кореспондент газети «Зіньківщина «по-іншому» відвідав два дитсадки Зінькова, щоб перевірити дотримання в групах тем¬пературного режиму, а саме ДНЗ №1 «Ромашка» та №2 «Сонечко». Перевірку зробили через звернення схвильованих батьків до редакції газети із повідомленнями про те, що в садочках холодно.
Разом з завідуючими кожного садка, а саме, Олексенко Марією Миколаївною та Сімон Юлією Миколаївною пройшлись по приміщеннях, як на першому поверсі, так і на другому, оглянули по три кімнати, перевірили на термометрах температуру. Вона коливалася на кілька градусів, а саме, в садочку №1 +22 +23, в садоч¬ку №2 +21 +25
В садочку «Ромашка» зробили ремонт всіх приміщень нещодавно, встановили нові батареї з терморегуляторами, що дає змогу регулювати температуру за необхідністю. Такі батареї розміщені по всьому садочку, не тільки в кімнатах, а і в коридорах, і туалетах. Дітки в обох садочках веселі, активні, зацікавлено спостерігали за перевіркою. Запитували у них, чи не холодно? Малеча вголос кричала, що ні.
По завершенні перевірки разом з завідуючими садочків ми виявили, що температурні режими у дитсадках дотримуються, і це питання постійно контролюється керівниками закладів.


На фото: Юлія СІМОН,
завідуюча ДНЗ №2 «Сонечко».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

486
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!