Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Десятого грудня у приміщенні Зіньківської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.Вів засідання голова комісії – Іван Гришко.
Згідно порядку денного депутатами було розглянуто чотирнадцять питань.
Про хід виконання програми по боротьбі та профілактиці сказу серед тварин в Зіньківському районі на 2016 – 2020 роки інформував начальник Зіньківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Станіслав Мороз.


Станіслав Григорович наголосив на тому, що основною причиною сказу в районі є велика популяція червоної лисиці, а також безпритульні тварини.
Про дотримання вимог земельного законодавства на території району доповів Юрій Джувага, начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області. Він доповів, що інспектор Держгеокадастру виявив порушення земельного законодавства на території Опішнянської ОТГ, а саме – нецільове використання 130 га землі.
Члени комісії обговорили хід виконання районної програми «Питна вода» на 2016 – 2020 роки, особливу увагу було приділено стану водогону. Як заявив головний інженер МКП «Зіньківський комунгосп» Олександр Прокопенко – сорок відсотків міського водогону потребує повної заміни. А половина поривів на водогонах міста приходиться на вулиці Паркова та Гончарна.
На спільному засіданні постійних комісій було обговорено ряд питань стосовно внесення змін до двох районних програм.
Цього ж дня, під головуванням Геннадія Хорошуна – голови комісії, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.
Депутатами розглянуті питання стосовно виконання програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Зіньківського району на 2018 – 2019 роки, про хід виконання районної програми відшкодування відсотків за кредитами залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018 – 2020 роки.
Члени комісії детально обговорили питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік та інше.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

554
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!