Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

П’яний полтавець сплатить штраф за хибний виклик “швидкої”

П’яний полтавець сплатить штраф за хибний виклик “швидкої”

Лікарська бригада прибула на виклик вчасно. На момент прибуття бригади екстреної медичної допомоги громадянин знаходився у салоні власного автомобіля у стані алкогольного сп’яніння, слухав музику та скарг на погане самопочуття не висловлював. З його слів, викликав бригаду екстреної медичної допомоги, щоб медичні працівники відвели або віднесли його в квартиру на четвертий поверх, при цьому поводив себе агресивно,
погрожував медичним працівникам, – повідомили у відділі виїзної екстреної консультативної медичної допомоги КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Зважаючи на ситуацію, що склалася, диспетчером екстреної медичної допомоги був викликаний наряд поліції. Громадянин М. самостійно піднявся до себе в квартиру. Його огляд проводився в присутності співробітників поліції.
Встановлено діагноз: «Алкогольне сп’яніння». Надання медичної допомоги він не потребував. Поліцейські виписали постанову по ст. 183 про завідомо неправдивий виклик швидкої.
Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, міліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Про це повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

634
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!