Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дванадцятого грудня у сесійній залі Зіньківської районної ради відбулася тридцять дев’ята сесія районної ради сьомого скликання. Вів сесію голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови Зіньківської РДА, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.
Перед початком засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілейної дати нагородили Почесною грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку керівника структурного підрозділу Полтавське представництво ТОВ «Спектр-Агро», голову постійної комісії районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Юрія Вовка.
Першим у порядку денному стояло питання «Про виконання рішення по депутатському запиту депутатів районної ради Коростіленка О.Я., Мирка М.І., Троцької В.П.».
Микола Олександрович Білик, депутат районної ради, продемонстрував на відео стан доріг свого округу та заявив, що сільські ради, які спільно користуються даним відрізком дороги частково перерахували кошти на ремонт. Також, рента за газодобування йде у районний бюджет, а вирішити проблему з ремонтом ніхто не бажає. У знак протесту депутат райради М.О.Білик відмовляється брати участь у голосуванні по іншим питанням порядку денного до вирішення проблеми з аварійним відрізком дороги на його виборчому окрузі.
Депутати районної ради внесли зміни до програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 – 2020 рік, забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 -2020 роки, підтримки соціально – вразливих верств населення «Турбота» на 2018 – 2020 роки, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки, до показників районного бюджету на 2019 рік та ряд освітянських програм.
Рішенням депутатського корпусу було затверджено програму реконструкції, удосконалення, розвитку та утримання автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту населення Зіньківського району на 2020 – 2026 роки.
Також на тридцять дев’ятій сесії районної ради було прийняте рішення по ряду майнових питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

510
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!