Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У п’ятницю, тринадцятого грудня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося пленарне засідання сорок восьмої сесії міської ради.
У роботі засідання взяли участь 22 депутати міської ради, депутати районної ради Олександр Бондаренко та Микола Ричинда, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, представники ЗМІ району.
Депутатами міської ради було затверджено Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації місцевого рівня на 202 рік.
Також, рішенням сорок восьмої сесії затверджено договори та розпорядження укладених міським головою у межсесійний період.
В ході засідання депутати розглянули звернення МКП «Зіньківський комунгосп» щодо списання засобів та здачі металобрухту.
Роботі сесії передували засідання профільних комісій міської ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

537
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!