Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На кубку України

На кубку України

З третього по сьоме грудня 2019 року в спортивному залі Київського Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного відбулися змагання з вільної боротьби серед дорослих на Кубок України (серед чоловіків та жінок).
В змаганнях взяли участь 487 спортсменів серед яких були і три зіньківці: Павло Визір, Сергій Марченко і Анастасія Дрюк.
Найкращих успіхів досягла Анастасія Дрюк 2002 року народження з села Бобрівник, а нині учениця 11 класу Харківського вищого училища фізичної культури і спорту, яка посіла III місце, за що отримала Грамоту і медаль від Міністерства культури, туризму, молоді і спорту України.
Та на превеликий жаль їй не вистачило ще однієї перемоги, щоб підкорити високе звання майстра спорту України. Сподіваємось, що 2020 рік принесе їй сподівану мрію.
До речі, Анастасія в 2017 році в місті Ужгороді на чемпіонаті України (до 15 років) стала чемпіонкою, а в 2019 році в місті Бахмут (до 17 років) посіла II місце, так що в неї все попереду, а бажання перемагати, характер і воля до перемог в неї є.


І. ЧУМАК,
голова федерації боротьби Зіньківщини, ветеран спорту.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

595
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!