Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Двадцятого грудня у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питан:
— бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном;
— освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту;
— промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури.
Головував на засіданні Геннадій Хорошун – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном.
Члени комісії розглянули питання про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, розвитку первинної медико – санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки до показників районного бюджету.
Також обговорені питання про затвердження у новій редакції районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 -2021 роки, оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки та соціально – економічного розвитку Зіньківського району на 2020 рік.
На засіданні члени постійних комісій детально розглянули питання про затвердження плану роботи Зіньківської районної ради на 2020 рік та оплату праці голови та заступника районної ради.
Дані питання будуть винесені на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 грудня.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

458
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!