Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ ЖИТЕЛЬ МІСТА — НАШ ЧИТАЧ

КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ ЖИТЕЛЬ МІСТА — НАШ ЧИТАЧ

Підбивши підсумки проведеного дослідження виявилося, що засоби масової інформації, власником яких є Медіа – центр «Зіньківщина», а це: інтернет — сайт Зіньків NEWS та газета «Зіньківщина «по – іншому», збільшили свою аудиторію майже на 22 відсотки. Це значить, що завдяки вам, нашим читачам, інтернет – видання та газета стають популярнішими. Тому ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина» у наступному році може претендувати на лідерські позиції серед ЗМІ району.
За п’ять років перед нами кілька разів поставала дилема: вигідно продати газету і слухняно виконувати волю нового хазяїна — чи «на бриючому» тягти з місяця в місяць, але — в автономному режимі. Спочатку далекі від усіляких «маркетингів», «менеджментів», «позиціонувань» та іншого, ми болісно опановували науку самостійного заробляння грошей. У підсумку — ми маємо можливість друкувати оголошення та випускати газету в світ безкоштовно. Завдяки вам, ми стаємо краще!
Шановні наші читачі! Сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята – особливі! Щоразу Новий рік – це точка відліку, від якої ми починаємо нашу нову історію життя! Всі ми творимо нові надії і сподівання на щасливе майбутнє! Щиро бажаємо, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.


З повагою, колектив
ТОВ «Медіа – центр «Зіньківщина».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

420
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!