Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шановні зіньківчани! Шановні жителі сіл міської та Проценківської сільської рад!

Шановні зіньківчани! Шановні жителі сіл міської та Проценківської сільської рад!

Спливають останні години 2019 року і ще одна частинка прожитого нами життя невдовзі стане надбанням історії.
Чимало подій відбулося за рік, що минає не лише в житті української держави, але й міста та сіл, кожного з нас.
Дякую всім, хто був небайдужим і примножував здобутки Зінькова та наших сіл, дякую за терпіння, розуміння складнощів сьогодення, за сумлінну працю на виробництві, соціальній сфері, бізнесі та особистих господарствах. Висловлюю вдячність всім хто підтримав мене на перших місцевих виборах 22 грудня до Зіньківської об’єднаної територіальної громади. Буду працювати так, щоб виправдати Ваші надії та сподівання.
Радий вітати усіх зі святами, які добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай в останні години 2019 року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2020 рік буде щедрим на добро, здобутки та всілякі гаразди.
Щиро бажаю щоб Новий рік приніс довгоочікуваний мир нашій державі, став роком благополуччя та реальних змін на краще в житті кожного.
Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває Ваші серця упродовж всього 2020 року, будьте щасливі, будьте успішні і здорові, дорогі мої земляки!
З наступаючим Новим роком та з Різдвом Христовим, шановна зіньківська громадо!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

518
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!