Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі і дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.
Усі здобутки Зіньківщини, її слава і авторитет – результат вашої повсякденної праці, дорогі земляки. Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю наш район впевнено рухається вперед. Щиро дякую вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм.
Нехай Новий рік прийде до кожного лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, наповнить душі спокоєм і впевненістю.
Хай чарівність новорічної ночі, таїна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, а Новий рік та Різдво Христове додадуть міцного здоров’я та удачі, принесуть радість і спокій до ваших осель, достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні. Натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!
Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!


З повагою – голова районної ради Сергій Нерозя.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

428
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!