Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЧИ БУДУТЬ У ЗІНЬКОВІ ДОРОГИ?

ЧИ БУДУТЬ У ЗІНЬКОВІ ДОРОГИ?

Проблема доріг в Україні дуже болюча і, нажаль, місто Зіньків не стало виключеням. Про стан доріг в місті багато не розповісти, бо здебільшого їх не існує, з року в рік міська рада витрачає кошти для ремонту найбільш важливих для нормального функціонування міста ділянок, та варто зазначити що значна більшість доріг вже відпрацювала свій термін і потребують капітального ремонту.
Головною з таких доріг вважається центральна дорога — вулиця Возждвиженська, ця дорога є найбільш завантаженою і проходить через усе місто. Звісно, дорогу потрібно рятувати, бо для міста вона має стратегічне значення. Просідання асфальту на ділянці між міською та районною радою досягає близько 20 — и сантиметрів. Мешканці міста жартують, мовляв, що яма між державними установами дуже символічний поділ для міста, але всі одноголосно погоджуються, що такий розклад справ є неприпустимим і несе загрозу учасникам дорожнього руху.
Судячи з прийнятого бюджету міста на 2020 рік проблему цієї дороги вирішити буде складно, так як ремонт на цій ділянці не заплановано. Але є надія що кошти всеж знайдуться і Зіньків отримає нову сучасну дорогу.


Дмитро ЛІСНИЙ.__________________________________________

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО — ІНШОМУ»!
Газета Зіньківщина «по — іншому стала безкоштовною. Для жителів м.Зіньків замовити доставку газети «Зіньківщина «по — іншому» можна декількома способами:
1. У редакції, за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е;
2. Надіслати електронного листа з адресою доставки на нашу електронну пошту:
dostavka.zinkiv@ukr.net;
3. Зателефонуйте за номером: 093 — 065 — 82 — 07, 099 -279 — 91 — 61. Вартість доставки
на місяць становить всього 8 грн. 50 коп.
Не потрібно чекати наступного місяця, Ви отримаєте вже наступний номер газети!
Після того, як кур’єр доставить Вам рахунок, сплатити його можна у відділенні «Полтава — банк» з мінімальною комісією. Дякуємо за те, що Ви з нами.
Замовляйте улюблену газету!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

596
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!