Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Сергій Каплін в десятці нових лідерів України

Сергій Каплін в десятці нових лідерів України

До десятки політиків, яким найбільше довіряють увійшов і полтавський нардеп, лідер
Соціал-демократичної партії (СДП), представник профспілок у ВРУ — Сергій Каплін.
Дослідження проведене на замовлення посольства Королівства Нідерланди показало, що майже 62% українців вважають, що державі потрібен новий лідер, здатний вивести Україну як з економічної, так і з політичної кризи. В ході опитування людям запропонували назвати політиків, яких вони вважають новими лідерами здатними вивести країну з кризи.
У когорті політиків нової формації поруч із Сергієм Капліним, який сьогодні захищає
інтереси майже 6,5 млн профспілчан в якості Представника профспілок у Парламенті, опинилися також Єгор Соболєв, Міхеїл Саакашвілі, Вадим Рабіновіч, Мустафа Найєм, Віктор Чумак, Андрій Садовий, Дмитро Добродомов та інші.
Варто зазначити, що свою прихильність лідеру українських соціал-демократів найбільше висловили на батьківщині нардепа, в Центральній Україні, а також у південних і східних
регіонах.
Опитування проведене Фондом Демініціативи та центром Разумкова пройшло з 16 по 20 грудня по всій країні, за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом дослідники опитали 2018 людей віком від 18 років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1063
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!