Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Візитівка села

Візитівка села

На початку жовтня, 2019 року, активісти звернулися до місцевої влади села Покрівське через соціальну мережу Facebook, з проханням звернути увагу на вказівні знаки сіл Галійка та Покрівське. На той час дорожні знаки, які повинні були слугувати як візитна картка населеного пункту, були в незадовільному стані — вказівник села Галійка взагалі лежав на землі. Світлини з місця пригоди були опубліковані, а вже на наступний день місцева влада почала наводити лад, це здається вперше, коли Інтернет став дієвою трибуною для висвітлення проблеми на місцевому рівні.
На початку 2020 року в селі Покрівське з’явилася новенька вказівна табличка на нових опорах.
Завдяки небайдужості активістів та Покрівської сільської ради вдалося вирішити одну з багатьох наболілих проблем. А голова сільської ради Олександр Скрипник, завдяки такій реакції на критику в свою адресу, тільки зміцнив свій і так високий авторитет.
Дмитро ЛІСНИЙ.


__________________________________________
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО — ІНШОМУ»!
Газета Зіньківщина «по — іншому стала безкоштовною. Для жителів м.Зіньків замовити доставку газети «Зіньківщина «по — іншому» можна декількома способами:
1. У редакції, за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е;
2. Надіслати електронного листа з адресою доставки на нашу електронну пошту:
dostavka.zinkiv@ukr.net;
3. Зателефонуйте за номером: 093 — 065 — 82 — 07, 099 -279 — 91 — 61. Вартість доставки на місяць становить всього 8 грн. 50 коп.
Не потрібно чекати наступного місяця, Ви отримаєте вже наступний номер газети!
Після того, як кур’єр доставить Вам рахунок, сплатити його можна у відділенні «Полтава — банк» з мінімальною комісією. Дякуємо за те, що Ви з нами.
Замовляйте улюблену газету!

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

687
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!