Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ЗІНЬКІВСЬКОЇ ОТГ

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ЗІНЬКІВСЬКОЇ ОТГ

Голова територіальної виборчої комісії Сергій Тараненко зазначив, що жодних скарг чи зауважень до виборів 22 грудня 2019 року не надходило, тож оголосив переможців виборчих перегонів – 26 депутатів та міського голову ОТГ — Сергія Максименка.
Сергій Миколайович Максименко прийняв присягу та вступив в повноваження голови міської ради Зіньківської об’єданої територіальної громади.
Згідно прийнятого порядку денного перейшли до розгляду питань, які являли собою формування структур та апарату міської ради Зіньківської ОТГ і організацію їх роботи.
Таємним голосуванням було обрано секретаря міської ради Зіньківської ОТГ — Перехрест Ганну Василівну, яка до того очолювала районне відділення НАСК «Оранта».
Новий склад депутатів міської ради своїм рішенням затвердив: Положення про постійні комісії Зіньківської міської ради, структуру, штатної чисельності апарату та виконавчих органів Зіньківської міської ради, Положення про старосту.
Рішенням першої сесії сьомого скликання на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Геннадія Хорошуна, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Валентину Гнідець, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Сергія Кулініча, виконувача обов’язки старости Проценківської сільської ради -Володимира Литвиненка.
В ході роботи сесії були розглянуті питання про умови оплати праці міського голови, утворення тендерного комітету та передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
Також на сесії депутатами прийняті рішення по ряду технічних питань.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1428
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!