Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ДОГОВІР НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ. БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ АРГУМЕНТ, ЧИ ЧЕРГОВЕ «КИДАЛОВО»?

ДОГОВІР НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ. БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ АРГУМЕНТ, ЧИ ЧЕРГОВЕ «КИДАЛОВО»?

Нещодавно ми надали пояснення нашим читачам з приводу перевірки димоходів. На цей раз слюсарі газової служби вимагають скласти договір на обслуговування газового обладнання.
Жителі району по різному до цього відносяться, хто бідкається на те, що ніколи газовики не надають послуг за які вимагають гроші, а хто й заплатить, щоб не було конфлікту.
На запитання читачів, чи законні вимоги газовиків, щодо укладання договорів ми даємо відповідь – так, вимоги законні.
На державному рівні було прийнято ряд нормативних актів, які обумовили перехід від планового обслуговування газового обладнання споживачів виключно на договірний. Так, з лиcтопада 2015 року діють нові Правила безпеки систем газопостачання та набув чинності Кодекс газорозподільних систем. Лише тринадцятого липня 2016 року Уряд своєю постановою № 442 привів у відповідність нормативну базу у сфері регулювання відносин на ринку природного газу, у тому числі увільнивши газорозподільні підприємства від зобов’язання безоплатно надавати послуги з періодичного технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
Власник може укласти договір на обслуговування газового обладнання, розташованого в його помешканні, з будь — якою організацією, яка має необхідні дозволи та атестований персонал.
На даний час у Зіньківському районі таких організацій дві: Зіньківська філія Диканського УЕГС (м.Зіньків, вул.Соборності, 2) та ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС» (м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 49Е). Втім, укладення договору – це лише юридична процедура, а от оплата за надані послуги проводиться замовником лише на підставі рахунку — акту, виданого після виконання комплексу робіт, визначеного договором.
Вартість робіт у рамках технічного обслуговування залежить від кількості приладів, розташованих у домоволодінні. Оплачувати послуги, визначені договором, потрібно лише тоді, коли передбачений договором комплекс робіт буде виконано.
Однак, оскільки віднині саме власник відповідає за технічний стан і безпечне користування газовими приладами, у випадку незабезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем, Диканське УЕГС має підставу провести відключення житлових будинків таких власників від системи газопостачання.


О.ЛЕОНТІЙ.


ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ «ЗІНЬКІВЩИНА «ПО — ІНШОМУ»!
Газета Зіньківщина «по — іншому стала безкоштовною. Для жителів м.Зіньків, с. Сиверинівка замовити доставку газети «Зіньківщина «по — іншому» можна
декількома способами:
1. У редакції, за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е;
2. Надіслати електронного листа з адресою доставки на нашу електронну пошту:
dostavka.zinkiv@ukr.net;
3. Зателефонуйте за номером: 093 — 065 — 82 — 07, 099 -279 — 91 — 61. Вартість доставки на місяць становить всього 8 грн. 50 коп.
Не потрібно чекати наступного місяця, Ви отримаєте вже наступний номер газети!
Після того, як кур’єр доставить Вам рахунок, сплатити його можна у відділенні «Полтава — банк» з мінімальною комісією. Дякуємо за те, що Виз нами.
Замовляйте улюблену газету!

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

510
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!