Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Про чистоту подбали, а про безпеку забули

Про чистоту подбали, а про безпеку забули

Сьогодні, в смт Опішня працівники новоствореного комунального підприємства «Опішня Благоустрій» провели «врожайне» прибирання біля зупинки громадського транспорту, яка знаходиться з боку Миргорода. Об’єми зібраного сміття вразили, було зібрано близько 40 мішків на узбіччі та біля самої зупинки, працьовитості можна лише позаздрити, все було зібрано швидко та якісно.
Очі дуже «різало» те, що працівники не були забезпечені елементарними засобами безпеки і були без спеціальної уніформи, збір сміття люди проводили в звичайних тряпчаних рукавицях без застосування спеціальних засобів для збору сміття. Добре, що все обійшлося без травм, але таке відношення до працівників неприпустиме.


Дмитро ЛІСНИЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

711
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!