Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ ЗА МІНІСТЕРСТВОМ

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ ЗА МІНІСТЕРСТВОМ

Двадцять сьомого січня, в Міністерстві розвитку громад та територій відбулось засідання, на якому розглядали перспективний план формування територій громад Полтавської області. В засіданні взяв участь голова Зіньківської ОТГ Сергій Максименко, голова Опішнянської ОТГ Микола Різник. На засіданні розглядалось питання можливості розвитку об’єднаних територіальних громад, створених в межах нинішнього Зіньківського району – Зіньківської та Опішнянської.
Як з’ясувалося, перспективних планів було два: один затвердили згідно з розпорядженням Кабміну за №1324-2019-р від 18 грудня 2019 року щодо Полтавщини, інший перспективний план, у свою чергу, формувався на основі рішення Полтавської обласної ради та подання обласної державної адміністрації, яке враховувало рішення сесій сільських рад Зіньківського району щодо об’єднання територіальних громад. Нагадаємо, що Човно – Федорівська сільська рада прийняла рішення про приєднання до Опішнянської ОТГ, а Кирило – Ганнівська та Ставківська сільські ради – до Зіньківської ОТГ.
Тим часом, голова Опішнянської ОТГ Микола Різник на свої сторінці у соціальній мережі написав, що Кирило – Ганнівська та Ставківська сільські ради приєднаються саме до Опішнянської ОТГ. Тому, жителі Зіньківської та Опішнянської ОТГ, а також: Кирило – Ганнівки та Ставкового вважають, що голова Опішнянської ОТГ «побіг навперед потягу», заявляючи про історичну справедливість. Здається, щось схоже жителі району вже чули. Саме передчасні заяви про «перемоги» можуть поставити Миколу Різника у незручне становище.
«Це історично, логічно правильно і доцільно. Продовжуємо відроджувати Опішнянський район. Раді вітати ще дві сільради в нашій великій родині», — написав на свої сторінці у соцмережі Микола Різник.
Зазначимо, що остаточне рішення щодо приєднання тих чи інших сільських рад до Зіньківської або Опішнянської ОТГ буде прийняте Міністерством розвитку громад та територій. Дане рішення буде прийматися саме на основі поданого Полтавською ОДА проекту перспективного плану та з врахуванням рішень прийнятих сільськими громадами. Подання ОДА обов’язково враховує думку громад сіл.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

486
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!