Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙОНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙОНОЇ КОМІСІЇ

Тридцятого січня, у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном. Вів засідання голова постійної комісії Геннадій Хорошун.

Згідно прийнятого порядку денного депутати розглянули три питання, стосовно управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району.
В ході роботи начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Артем Литус доповів присутнім про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення, укладеного між КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та ТЗДВ «ПОЛТАВСЬКА ФІРМА «ВОРСКЛА», щодо укладання додаткових угод НКП «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» до діючих договорів оренди комунального майна, змінивши порядок розподілу орендної плати.

На комісії також розглянули питання оренди легкового автомобіля ЗАЗ LANOS GARGO, який використовується відділом освіти Зіньківської райдержадміністрації для обслуговування закладів дошкільної освіти міста.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

420
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!