Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ЛЕВОШКА ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА

ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ЛЕВОШКА ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА
У зв’язку з тим, що депутат міської ради Іван Левошко, на засіданні другої сесії міської ради при обговоренні питання планування коштів на оплату послуг ЗМІ, дозволив собі назвати газету «Зіньківщина «по – іншому» — «сумнівною», колектив ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина», у складі трьох чоловік, вимагає вибачення.
«Ми поважаємо думку людей та адекватно відносимося до критики — роблячи висновки. Але Ваш вислів «сумнівна газета» є неприпустимим, тим більше — він нічим не обґрунтований.
За дев’ять років існування сайту «Зіньків NEWS» та майже п’ять років існування газети «Зіньківщина «по – іншому», власником яких є ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина», ми зайняли своє місце у медіапросторі району. Вважаю, що Ви образили та принизили колектив редакції, яких читачі вважають майстрами своєї справи. Згідно проведеному дослідженню нашими читачами є кожен четвертий житель району, а сайт «Зіньків NEWS» та газета «Зіньківщина «по – іншому» є тільки спосіб донесення інформації для читачів різної вікової категорії. До речі, газета «Зіньківщина «по – іншому» є безкоштовною і її наклад повністю задовольняє потреби ОТГ, у будь – який час ми можемо його збільшити, чого не можуть собі дозволи інші ЗМІ району.
Зважаючи на вищевикладене колектив ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина» вимагає від Вас на засіданні чергової сесії Зіньківської міської ради публічних вибачень. Тобто, у той самий спосіб, у який Ви дозволили собі висловити свій висновок про ЗМІ».


О.ЛЕОНТІЙ, директор ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

703
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!