Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Ми врятували 1269 їжачків!

Ми врятували 1269 їжачків!

Протягом тривалого часу в опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» в рамках всеукраїнського проєкту «Батарейки, здавайтеся!» учні та вчителі здавали використані батарейки до шкільного приймального пункту – в «Дитячий центр». Організували акцію члени агітаційної бригади нашого закладу «Екологічний патруль» та педагог-організатор. А підрахунок батарейок провели учні 5-В класу.
Проведення таких акцій привертає увагу людей та закликає не викидати використані батарейки в смітник, а здавати до приймальних пунктів.
Найбільш активними виявилися початкові класи, які залучили до участі проєкті своїх родичів та знайомих.
У ході акції було зібрано 1269 батарейок. І це надзвичайно важливо для довкілля! Адже одна пальчикова батарейка розкладається в ґрунті протягом близько 10 років та забруднює важкими металами до 20 квадратних метрів землі. На такій території могли б рости 2 дерева, жити 2 кроти, 1 їжак та 2000 дощових черв’яків.
Тому, аби пробудити свідомість зіньківців, діти й вирішили звернути увагу на проблему, яка завдає шкоди природі Землі.
Зібрані нами батарейки прийняли в полтавському торгівельному центрі «Епіцентр», котрий бере участь у кампанії «Звірята гарантують переробку».
Організатори обіцяють, що всі зібрані батарейки гарантовано будуть відправлені до Румунії на завод GreenWEEE, який здійснює переробку небезпечних для довкілля використаних речовин і предметів.


В.Ангелова, педагог-організатор опорного закладу.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

409
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!