Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Технічне обслуговування газового обладнання — законодавча вимога і запорука Вашої безпеки!
Згідно вимог «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року №285, та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494, зареєстрованого в Мін’юсті України 06.11.2015 року за №1379/27824, умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ в квартирах/будинках побутових споживачів природного газу МАЄ ПРОВОДИТИСЯ ВИКЛЮЧНО ТИМ ПІДПРИЄМСТВОМ, ЯКЕ МАЄ ВІДПОВІДНІ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ, і не рідше, ніж передбачено законодавством:
– раз на рік для опалювальних приладів та газових водонагрівачів,
– раз на три роки — для газової плити (поверхні).
Технічне обслуговування передбачає систему робіт по діагностуванню газового обладнання, що дає змогу утримувати їх у справному стані: контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання.
ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС», як підприємство, що має відповідні дозвільні документи, пропонує побутовим споживачам природного газу скласти договір на технічне обслуговування внутрішньо — будинкової / внутрішньо — квартирної системи газопостачання приватного житлового будинку/ квартири.
Спеціалісти ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС», разом із проведенням технічного обслуговування, проводять перевірку стану системи вентиляції і димоходів житлових будинків з видачою відповідних актів.
Скласти договір можна за адресою м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 49Е, 2 – й поверх.
Вартість технічного обслуговування залежить від об’єму роботи, а саме: кількості газових приладів, їх типу та періоду обслуговування, що визначається у додатку до договору.
ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС» нагадує, що своєчасне технічне обслуговування газових приладів – запорука їх безпечного функціонування та безпеки життя та здоров’я користувачів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1222
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!