Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ОХОРОНЕЦЬ «ДІГМИ» ЗІЗНАВСЯ У СКОЄННІ ЗЛОЧИНУ

ОХОРОНЕЦЬ «ДІГМИ» ЗІЗНАВСЯ У СКОЄННІ ЗЛОЧИНУ

У листопаді, минулого року, при виконанні своїх обов’язків охоронець торгівельної зали магазину «ДІГМА», перебуваючи у службовому приміщенні викрав банківську картку колеги, яка залишила її в шухляді столу.
Як встановили слідчі Зіньківського відділення поліції, вже через кілька хвилин чоловік зняв у банкоматі, що знаходиться на Воздвиженській, 81 вісімсот гривень та за півгодини вже з іншого банкомату зняв ще 195 гривень. Грошовими коштами розпорядився на власний розсуд.
В судовому засіданні обвинувачений винним себе у вчиненні злочинів при вищезазначених обставинах визнав повністю.
При призначенні виду та міри покарання суд врахував: тяжкість вчинених злочинів — вчинені злочини відноситься до категорії невеликої та середньої тяжкості, особу винного, який позитивно характеризується за місцем проживання та раніше не судимий, його молодий вік, вартість викраденого майна, матеріальне становище сім’ї обвинуваченого, щире каяття, добровільне відшкодування завданого злочином збитку потерпілій, позицію потерпілої, яка при призначенні покарання послалась на розсуд суду, разом з цим враховуючи висновки досудової доповіді, наданої на ухвалу суду Зіньківським РС філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, з огляду на інформацію, що характеризує обвинуваченого суд визнав винним у вчиненні злочинів передбачених ч.1 ст.185, ч.1 ст.357 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 1360 гривень.
Вирок набере законної сили 21 лютого 2020 року.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1022
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!