Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Забрати все, та й поділити...

Забрати все, та й поділити...

Новою хвилею популізму сколихнули медіапростір своєю діяльністю впершеобрані депутати Зіньківської ОТГ.
Володимир Понежа, депутат Зіньківської міської ради від виборчого округу №9 (вул.Гончарна, вул.Л.Українки), посилаючись на звернення своїх виборців про перенесення виробничої території ПАТ «АТП – 15339», що знаходиться по вулиці Гончарна 11, у промислову зону міста Зіньків має намір винести це питання на розгляд сесії.
Жителі скаржаться на вантажний транспорт та сільгосптехніку, яка їздить по вулиці Гончарній та добирається до свого постійного місця розташування наносячи шкоду дорожньому покриттю та їх житловим будинкам.
Дійсно, така проблема існує, що тут казати? З побудовою об’їзної дороги навколо міста цю проблему вдалося вирішити тільки для транзитного транспорту. По місту ці питання можливо вирішити звичайними дорожніми знаками, так – як неможливо та недоцільно перекрити зовсім рух вантажного транспорту. Але Володимира Понежу це навряд чи влаштує. Спробуємо пояснити.
У мережі Інтернет є відеороліки, у яких Володимир Понежа, ще не будучи депутатом, вставав на захист ДП «Інтеграл – агро» від «рейдерського захоплення» земель Публічним акціонерним товариством «АТП – 15339». Але, звернувшись до реєстру судових засідань стає зрозуміло, що судові позови чомусь йдуть від ДП «Інтеграл – агро» до ПАТ «АТП – 15339». Тобто, претензії не у «рейдера», а навпаки, у «постраждалого». До чого це, запитаєте ви? Все, на диво, просто. Директор ДП «Інтеграл – агро» Іван Левошко та Володимир Понежа – депутати – однопартійці у Зіньківській міській раді. Так склалося, що територія ПАТ «АТП – 15339» знаходиться на виборчій дільниці Володимира Понежі. І, як кажуть, гріх не скористатися. Тепер залишилося поміркувати — звернення виборців на справді збіг обставин чи привід? Але, це тільки моя версія, і вона не претендує на істину.
Володимир Понежа на цьому не зупинився. Від себе він запропонував – на звільненій території ПАТ «АТП – 15339» побудувати розважальний центр, встановити оглядове коло тощо.
Наостанок запитаю, скільки на територіях ПП «Понежа – Гарант» та ДП «Інтеграл – агро» розважальних майданчиків та гойдалок для дітей?
Не можу не привести в приклад уривок з повісті М.А.Булгакова «Собаче серце»:
Слова Шарикова. За обідом він, у відповідь на закиди професора Преображенського («ви б почитали що-небудь»), повідомив, що читає «переписку Енгельса з цим… як його — диявола — Каутским».
На питання, що він думає з приводу прочитаного, Шариков сказав:
-Та не згоден я.
— З ким? Енгельсом чи з Каутским?
— З обома, — відповів Шариков.
— А що б ви зі свого боку могли запропонувати?
— Та що тут пропонувати?… А то пишуть, пишуть… конгрес, німці якісь… Голова пухне. Забрати все, та й поділити...


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

761
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!