Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

СЕРГІЙ МАКСИМЕНКО: «ТАК ВЧИНЯЮТЬ РЕЙДЕРИ»

СЕРГІЙ МАКСИМЕНКО: «ТАК ВЧИНЯЮТЬ РЕЙДЕРИ»

У неділю, шістнадцятого лютого, на запрошення сільського голови Сергія Тополя у Кирило-Ганнівку приїхав Зіньківський міський голова Сергій Максименко, щоб ще раз поспілкуватися з людьми, відповісти на їхні питання, обговорити спільні плани та перспективи майбутнього об’єднання.
По вулицях села вже невідомі особи розкидають листівки, людей залякують та закликають село приєднуватися до Опішнянської ОТГ.
Нагадаємо, у 2018 році, на основі проведених громадських слухань, затверджений перспективний план, де є розрахунок економічного розвитку та розбудови як конкретно Кирило-Ганнівки.
Не дивлячись на те, що частина кирило – ганнівців в голосуванні участь не брала голова Опішнянської ОТГ Микола Різник на своїй сторінці Фейсбук стверджує, що за його пропозицію приєднатися до Опішні жителі села голосували одноголосно. Також, на зборах були присутні жителі Опішні та Полтави. Реєстрацію на зборах проводив опішнянин.
На запитання, чому так вчиняє Микола Різник Сергій Максименко відповів:
«Можливо, у такий спосіб він хоче створити враження, що жителі Кирило — Ганнівки одностайно бажають приєднатися до Опішнянської ОТГ.Це, щонайменше, несерйозно.
Я не здивуюся, якщо наступний раз Різник зі своєю групою підтримки приїде у Зіньків, проведе там щось схоже на збори та «приєднає» Зіньків до Опішні», — говорить Зіньківський міський голова Сергій Максименко, — «голова Опішнянської громади Микола Миколайович Різник фактично почав вести збори та голосувати за рішення. Невже жителі Опішні не могли зібратися в своєму клубі і проводити там будь-які збори, навіщо їм було їхати для цього в Кирило-Ганнівку? Так, насправді, вчиняють рейдери: проводять нелегітимні збори, а потім всіх намагаються переконати, що все було законно».


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

670
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!