Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВИМАГАЛИ ПРОВЕСТИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВИМАГАЛИ ПРОВЕСТИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

У селі Ставкове, біля магазину, невідомі вручили сільському голові Володимиру Барану папірець, з вимогою провести в селі громадські слухання на тему приєднання села Ставкове до Опішнянської ОТГ.
«Я порадив незнайомцю з усіма питаннями звертатися до сільради, як це і повинно бути, у робочий час, а не сувати мені папірці з вимогами просто на порозі магазину, у вихідний день», — сказав сільський голова Ставкового.
Пізніше з вулиці Ювілейної сільському голові повідомили, що немісцеві особи ходять по хатах та агітують людей за приєднання до Опішні. Декілька жінок ходили від хати до хати та розносили листівки. Після запитання голови села про мету перебування у селі та про законність даних заходів «соціологи» сіли в автомобіль та поїхали у сусіднє село — Арсенівку.
«Вже ввечері я побачив цих немісцевих людей в інтернеті на відео зі сходки в Кирило-Ганнівці, де вони нібито голосували за приєднання сусіднього села до Опішні.
Сказати, що я обурений ситуацією, буде мало. Що це за незрозуміла агітація? Що це за люди? Явно не наші, не місцеві! Чого вони збурюють людей, хто їм за це заплатив?
Я закликаю правоохоронні органи — обласну поліцію, Службу безпеки України, Прокуратуру — звернути пильну увагу на цю ситуацію та оперативно відреагувати у відповідності до Закону. Рішення про об’єднання з Зіньківською громадою вже прийнято. А те, що відбувається зараз — це спроба збурити народ, розхитати ситуацію в наших селах, спровокувати конфлікт там, де його не має бути. І все це для досягнення містечкових політичних цілей. Це потрібно жорстко та рішуче припиняти!», — говорить Ставківський сільський голова Володимир Баран.
Під час подворового обходу, який робили депутати Ставківської сільради 74 % жителів висловилися за приєднання до Зіньківської ОТГ, 26% — до Опішнянської. Ця позиція затверджена на сесії сільради, донесена до усіх, насамперед, до керівництва області.


О. ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!