Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ

У ЗІНЬКОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ

Вісімнадцятого лютого 2014 року в Україні трапилася подія, яка перевернула хід історії. Тоді розпочалися трагічні розстріли на Майдані за наказом тодішнього керівництва країни.
Вісімнадцятого лютого, у Зінькові небайдужі громадяни та учасники АТО району вийшли до пам’ятника загиблим воїнам АТО, який знаходиться на меморіалі «Вічної Слави» для вшанування річниці пам'яті загиблих під час кривавих подій біля міста Дебальцеве та Революції гідності.
Під час акції присутні поклали квіти та засвітили свічки біля підніжжя пам’ятника.
Розпочався захід з хвилини мовчання.
Нагадаємо, щорічно 20 лютого, згідно з указом президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні», в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні.
– Ми мусимо пам’ятати, для чого все це починалося. Для чого люди виходили на Майдан. Це було зроблено для того, аби зробити Україну сильною та незалежною, – сказав зіньківчанин Едуард Ревенко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

488
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!