Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

КИРИЛО – ГАННІВКА ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ З ОПІШНЕЮ

КИРИЛО – ГАННІВКА ОБ’ЄДНАЄТЬСЯ З ОПІШНЕЮ

Двадцять третього лютого, на другому пленарному засіданні сорок третьої, позачергової сесії сьомого скликання, депутати одноголосно проголосували за приєднання до Опішнянської об’єднаної територіальної громади.
Рішення направлять до Полтавської обласної державної адміністрації для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.
Голова Опішнянської селищної ради Микола Різник на свої сторінці у соціальній мережі прозвітував про «чергову перемогу»: «Доленосне рішення для Кирило — Ганнівки. Не зважаючи на шалений тиск і залякування, люди зробили свій вибір. За результатами по дворового опитування — за Опішню — 173; за Зіньків — 124. Зіпсованих — 5 бюлетнів. Всього проголосувало — 302 з 408».
Як видно, Микола Миколайович знову «звітує» передчасно.
Спробуємо пояснити. Рішення Кирило – Ганнівської сесії сільради залишило простір для «маневрів», та містить в одному з речень фразу «у разі завершення процедури добровільності», тобто, до жовтня місяця, 2020 року, сесія може змінити своє рішення. Адже остаточний поділ відбудеться у жовтні.
Якщо взяти до уваги не таку вже й суттєву різницю між прихильниками об’єднання з Зіньківською та Опішнянською ОТГ, до того ж можуть проголосувати ті сто людей, які не проголосували цього разу.
Але й не можна говорити про те, що всі депутати Кирило – Ганнівської сільради відстоювали думку своїх виборців, коли проголосували одноголосно. Тому, що 41 % жителів сільської ради проголосував проти об’єднання з Опішнею.


О.ЛЕОНТІЙ.


Повну версію статті читайте в газеті «Зіньківщина «по — іншому».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

366
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!