Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТРЕТЬОЇ, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТРЕТЬОЇ, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Двадцять шостого лютого, у залі засідань Зіньківської міської ради відбулася третя, позачергова сесія сьомого скликання.
У роботі засідання взяли участь двадцять чотири депутата міської ради, депутат обласної ради Олександр Путря, депутат районної ради Олександр Бондаренко, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, представники ЗМІ району.
Депутати, згідно порядку денного, заслухали голову Зіньківської виборчої комісії Сергія Тараненка та взяли до відома інформацію про визнання обраним депутатом у багатомандатному виборчому окрузі на перших виборах депутатів сільських, селищних, міської ради від Зіньківської районної партійної організації Аграрна партія України Трихліба Василя Васильовича та визнали його повноваження. Також були внесені зміни до складу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовище виключивши з її складу Гнідець Валентину Олексіївну та включивши до її складу Трихліба Василя Васильовича.


Своїм рішенням депутати міської ради затвердили угоду між Зіньківською міською та Ставківською сільською радами такого змісту:


УГОДА
між Зіньківською міською радою та Ставківською сільською радою на 2021 рік


В разі входження Ставківської сільської ради до Зіньківської об’єднаної територіальної громади Зіньківська міська та Ставківська сільська ради визначають слідуючи напрямки співпраці:
1. Збереження та розвиток існуючої інфраструктури.
2. Збереження наявних робочих місць в органі місцевого самоврядування (старостаті) з можливою зміною функціональних обов’язків.
3.Збереження об’єктів соціальної сфери та робочих місць у сфері медицини, освіти, культури з функціюванням їх на більшій території та закупівлі сучасного медичного обладнання.
4. Проведення поточного ремонту доріг в населених пунктах ради на 2021 рік (500 тис.грн.).
5. Виготовлення кошторисної документації та проведення капітального ремонту Дамасківського сільського клубу за рахунок надходження коштів ГПУ «Полтавагазвидобування» згідно соціальної угоди.
6. В разі перемоги в конкурсі проекту «Бюджет участі громад» по Ставківській загальноосвітній школі долучити дольову частину коштів на утеплення фасаду школи.
7. Утримання вуличного освітлення та вуличних водогонів.
8. Розширення відділу благоустрою, закріплення за ним легкового автомобіля Таврія, забезпечення його запасними частинами та паливно – мастильними матеріалами.
9. Закріплення легкового автомобіля за старостою.
10. Упорядкування сміттєзвалища.
11. Вирішення питання автобусного сполучення населених пунктів сільської ради з м.Зіньків з обов’язковим пільговим підвезенням.
12. Збереженням програм «Турбота» в повному обсязі на території старостинського округу в редакції 2019 року. Залучені старостою інвестиції використовувати на розвиток соціальної сфери Ставківської сільської ради.
В ході засідання депутатами міської ради було ухвалене рішення про звернення депутатів Зіньківської міської ради до Полтавської обласної державної адміністрації, Міністерства розвитку громад та територій України, Кабінету Міністрів України в якому зазначили, що рішення сорок третьої, позачергової сесії сьомого скликання Кирило – Ганнівської сільської ради від 23.02.2020 року «Про надання згоди на приєднання територіальних громад сіл Кирило – Ганнівка, Макухи, Миколаївка, Романи, Шевченки, Яцине – Окарі Кирило – Ганнівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області до Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади з центром у смт Опішня у разі завершення добровільності при створенні об’єднаних територіальних громад» не відповідає вимогам Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та пропонують залишити без змін перспективний план формування територій громад Полтавської області в редакції від 18 грудня 2019 року стосовно Зіньківського району.
Роботі сесії передували засідання профільних комісій міської ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

451
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!