Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

АПТЕКА №24 МОЖЕ ЗАКРИТИСЯ

АПТЕКА №24 МОЖЕ ЗАКРИТИСЯ

Днями, у приміщенні Зіньківської міської ради, відбулося засідання бюджетної комісії.
Одне з важливих питань, які розглядали депутати, була доповідь Надії Василенко — завідувачки філії «Центральна районна аптека №24» — КП «Полтавафарм». Вона вважає, що без центральної районної аптеки хворі не зможуть отримати ліки, які містять наркотичні засоби.
«Ще з 2017 року наше підприємство, «Центральна районна аптека №24» — філія КП «Полтавафарм» знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Поки були керівниками КП «Полтавафарм» спеціалісти – підприємство було прибутковим. З тих пір, як призначили керівниками «антикризових менеджерів» — аптечна мережа стала збитковою. Від нас забрали право підпису платіжних документів, а кошти були виведені з обігу. І, як результат – ми не могли закуповувати ліки у оптових постачальників», — сказала завідувачка філії «Центральна районна аптека №24» — КП «Полтавафарм» Надія Василенко.
За словами керівниці аптеки, підприємство заборгувало близько шестидесяти мільйонів гривень. А для відновлення роботи Зіньківської аптеки потрібно близько півмільйона обігових коштів. Звичайно, це не вирішить проблеми у повному обсязі, але, аптека розпочне повноцінну роботу.
Свою версію вирішення проблеми запропонував депутат міської ради Володимир Понежа. Він підрахував, якщо кожен пенсіонер Зіньківського району внесе на рахунок 40 грн. 85 коп., то збереться необхідна сума.
«Кожен бажаючий може внести будь – яку суму на рахунок аптеки у вигляді благодійної допомоги», — говорить у своєму зверненні депутат.
Питання тільки в тому, чи потрібна допомога від жителів району комунальному підприємству, яке, як здається, саме не вживає ніяких заходів для відновлення роботи своєї філії — «Центральна районна аптека №24».
Чи є у цьому сенс коли КП «Полтавафарм» заборгувало такі кошти? Згідно інформації з реєстру судових рішень, на даний час винесені рішення на користь кредиторів і на доволі кругленьку суму. В результаті, Зіньківська міська рада вкладе кошти у збиткове підприємство, на які накладуть арешт. Чи не простіше за ці кошти створити комунальне підприємство?


О.ЛЕОНТІЙ.
Повну статтю читайте в газеті «Зіньківщина по — іншому»


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

445
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!