Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Рішенням Верховного Суду поновлено на посаді голови Зіньківської РДА Віталія Панченка

Рішенням Верховного Суду поновлено на посаді голови Зіньківської РДА Віталія Панченка

Рішенням Верховного Суду поновлено на посаді голови Зіньківської РДА Віталія Панченка. Воно передувало розпорядженню Президента про відставку і є скасованим, а тому Віталія Панченка слід поновити на посаді.
На час розгляду справи Великою Палатою Верховного Суду судовими рішеннями, які набрали законної сили, рішення шістнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання Зіньківської райради від 11 квітня 2017 року, на підставі якого Президентом України видано Розпорядження від 11 травня 2017 року про відставку, визнано незаконним та скасовано.
Велика Палата Верховного Суду постановила:
— апеляційну скаргу задовольнити, а рішення Верховного Суду від 26 лютого 2018 року скасувати;
— ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити, а розпорядження Президента України від 11 травня 2017 року скасувати;
— поновити Віталія Панченка на посаді голови Зіньківської РДА Полтавської області.
— постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.
Зауважимо, що не всі судді згодні з рішенням Великої Палати Верховного. Вони висловили окрему думку з приводу своєї незгоди із рішенням колег.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

674
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!