Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Зіньківська ялинка - найвища новорічна ялинка в Україні, яка росте (ФОТО)

Зіньківська ялинка - найвища новорічна ялинка в Україні, яка росте (ФОТО)

30 грудня, в місто Зіньків прибули експерти національного реєстру рекордів України, які офіційнозафіксували рекорд України “Найвища новорічна ялинка, яка росте”, це міська новорічна ялинка, висота якої сягає 23 метра 70 сантиметра.
З перемогою привітав громаду Зіньківський міський голова Сергій Максименко, побажав щастя, здоров’я.
Заступник міського голови Геннадій Хорошун оголосив підсумки конкурсу на краще новорічне оформлення фасадів та вітрин об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств, установ та житлових будинків в населених пунктах Зіньківської територіальної громади до Нового 2017 року. Конкурсна комісія визначила переможців у чотирьох номінаціях.
У номінації «Краще новорічне оформлення торговельних об’єктів, об’єктів ресторанного господарства і побутового обслуговування населення» перемогли магазин «Універсам» та «Елена».
У номінації «Краще новорічне оформлення підприємств, установ та організацій» – ПАТ АТП 15339 та колектив Зіньківської дитячої музичної школи. «Краще новорічне оформлення житлового будинку» – Василь Григорович Храпач, вул. Широка, 57. «Зимова феєрія мого під’їзду» – 5-й під’їзд 7-а по вул. Воздвииженській.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

3321
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!