Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НЕ ПОЛТАВАГАЗОМ ЄДИНИМ…

НЕ ПОЛТАВАГАЗОМ ЄДИНИМ…

Вже з початку 90 – х років всі облгази перестали бути державними. Але, через необізнаність, деякі люди, старшого покоління, досі вважають Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» та ТОВ «Потавагаззбут» державними установами. Власником цих організацій є Олексій Лелюк – народний депутат 5 та 6 скликань, бізнесмен.
За що існують ці дві організації? Одна займається обслуговуванням та ремонтом газових мереж, обладнання — саме їй ми платимо скандальновідому платіжку за транспортування газу, інша – торгує газом.
Зіньківчани, жителі багатоквартирних будинків, пам’ятають, як після встановлення загальних лічильників на їх будинки, газовики по декілька днів не включали газ, вимагаючи скласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової газової системи та обладнання. Переважна більшість від безвихідного становища, звичайно, підписала договори, але й послуги отримали одиниці.
Як зіскочити з «газової голки» ТОВ «Потавагаззбут»?
Дуже просто, з початку цього року будь – який споживач може вибирати собі постачальника газу. Це можна зробити виконавши єдину умову — у вас не повинно залишатися боргів перед ТОВ «Потавагаззбут» за спожитий газ.
Що робити? Споживач укладає договір постачання природного газу з новим постачальником та відправляє листа з повідомленням про намір розірвати або призупинити договір з ТОВ «Потавагаззбут» за двадцять однин день до дня, у який починає діяти договір з новим постачальником.
В результаті – станом на лютий місяць, мінус одна гривня з кожного спожитого куба газу.
Як позбутися шантажу з боку АТ «Полтавагаз»? Як ми вже писали в попередніх випусках газети — підписати договір на технічне обслуговування все ж таки прийдеться. Його можна заключити з іншою організацією, яка має всі дозволи та кваліфікований персонал. І це – значно дешевше. Дані послуги доступні для жителів району.
В результаті – залишаться відносини з АТ «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» зі злощасною платіжкою за транспортування газу.
І щоб вам не казали «газовики» — обирати постачальника газу та організацію по обслуговування ваших приладів тільки вам.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

340
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!