Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЖИТЕЛІ «НОВОБУДОВ» ОБУРЕНІ СТАНОМ ДОРІГ

ЖИТЕЛІ «НОВОБУДОВ» ОБУРЕНІ СТАНОМ ДОРІГ

Жителі вулиць Григорія Сковороди та Полтавська висловлюють своє невдоволення станом дорожнього покриття, а точніше – його відсутністю. Ця тема активно обговорюється в соціальних мережах. Чому в соціальних мережах, а не у вигляді звернення до депутатів міської ради – питання риторичне. Депутати самі проявили ініціативу і також підтримують обговорення.
Але обговорення даної проблеми має всі шанси залишитися на цій стадії тільки через те, що новобрані депутати взяли на себе функції засобів масової інформації. Потрібно зазначити, що ЗМІ району прекрасно справляються зі своє функцією.
Нові народні обранці наразі проходять стадію «загравання» з виборцями та аналіз роботи попередників, скаржаться на блокування їх звернень на стадії розгляду у профільних комісіях.
Вони активно почали подавати звернення та вимоги до міської ради, чомусь відокремлюючи себе від неї. Зазвичай, у роботу депутатів входить подання планів залучення інвестицій в ОТГ, нових проектів, які б покращили життя громади, пропозицій, де вказані шляхи вирішення тих чи інших проблем, а не тільки вказання на їх наявність. У цьому випадку діяльність ЗМІ району набагато ефективніша за роботу депутатів.


О.ЛЕОНТІЙ.
Фото Світлани ГЛАДУШ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

274
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!