Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Звинувачення в бік ПрАТ «АТП 15339» є передчасними та повністю безпідставними

Звинувачення в бік ПрАТ «АТП 15339» є передчасними та  повністю безпідставними

Шостого березня, цього року, до мене, як депутата міської ради та керівника районної організації політичної партії «Рідне місто», надійшов лист міського голови Максименка С.М. про пошкодження асфальтового покриття вул. Сумської та Гончарної спецтехнікою ПрАТ «АТП 15339».
По даному факту проведено службову перевірку заступником директора ПрАТ «АТП 15339» Шамраєм А.В., в результаті чого було встановлено, що техніка ПрАТ «АТП 15339» у місці пошкодження тротуару та газону не проїжджала, все це підтверджується даними супутникового стеження, яке встановлено без винятку на кожному транспортному засобі підприємства. Спільно з нарядом Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області було проведено огляд місця пригоди та виявлено розсипане зерно сої з транспортного засобу, який здійснив пошкодження, а на залишках складів ПрАТ «АТП 15339» з осені 2019 року соя відсутня.
Для ефективної роботи територія підприємства по периметру контролюється камерами відео спостереження, на яких чітко зафіксовано факт пошкодження 02.03.2020 року о 12 год. 31 хв. вантажним автомобілем марки «РЕНО» білого кольору, нажаль через велику відстань до автомобіля державний номер розпізнати не вдалося тож звинувачення в бік ПрАТ «АТП 15339» є передчасними та повністю безпідставними.
З цього випливає досить цікава позиція місцевої влади стосовно якісного господарювання в місті, а саме те, що тільки через чотири дні після пошкодження тротуарного покриття та газону влада спромоглася виявити порушення та замість проведення всебічних дій по встановленню порушника, просто вирішила знайти «крайніх».
Як я говорив і раніше, наша команда «Рідне місто» є командою молодих та дієвих господарників, які мають досвід у всіх напрямках роботи про що свідчить те, що після надходження листа від міського голови 06.03.2020 року вже через півгодини по даній події було розставлено всі крапки над «і» та передано всі докази до правоохоронних органів.
Також мені відомо, що з місцевого бюджету на встановлення міського відео спостереження неодноразово виділялися значні кошти, і тепер буде цікаво як працює дане професійне обладнання, за допомогою якого буде чи не буде встановлено державний номерний знак та особу водія-порушника. Буду сподіватися, що кошти платників податків Зіньківської громади, які направлені для встановлення міського відео спостереження використані раціонально.


З повагою,
Андрій УДОВИЧЕНКО, депутат міської ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1307
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!